Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

"Pili jsme a budem" motto

 

Úvod

Vítejte na nových stránkách 1.LPS!

Je 17.6.2009 a právě jsem spustil tento web pro fajnšmekry zlatavémo moku.

Milí návštěvníci a pivaři/ky budete zde moci číst reporty z výjezdů a návštev hostinců a restaurací po celé naší krásné, pivu zaslíbené zemi. Dále zde naleznete hodnocení hospůdek. Pozvánky na pivní akce a soutěže. A plno dalších zajímavostí. Přeji tedy dobrou žízeň a zachovejte nám přízeň.

Nindža Marča

 

Výsledky PIVNÍHO PĚTIBOJE
POZVÁNKA NA I. SLEPOU DEGUSTACI
11.10.2009 v Altánku asi od 17h
Vážení přátelé dobrého českého piva,

dovolujeme si Vás pozvat na I. ročník slepé degustace českých pivních značek. Vy, kdož holdujete zlatavému a pěnivému moku přijďte si v těchto parných dnech ověřit své pivní znalosti při ochutnávkách jednotlivých pivních produktů a osvěžit svá vyschlá hrdla. Každý ze zúčastněných bude moci ochutnat celkem 7 piv z českých pivovarů. Budou se hodnotit a určovat tato kriteria:

• Chuť
• Značka/výrobce
• stupeň 10, 11, 12

Následovat bude vyhodnocení jednak nejchutnějšího piva, ale i soutěžícího, který pozná nejvíce pivních značek.

Nebude samozřejmě chybět doprovodná hudba s písničkami především o pivu(ALKEHOL a další) a opomenuto nemůže být ani občerstvení – především grilované pochoutky.

Každý obdrží hodnotné ceny a titul, který bude moci užívat. Žádný ze zúčastněných neodejde s prázdnou, nejenže obdrží cenu, především si pak odnese osvěžení těla i ducha a konfrontaci s ostatními pivaři/ky.

Termín konání: 11.10.2009
Místo konání: Luka nad Jihlavou – ul. Družby 527 v ALTANU
Start akce: asi v 17h(bude upřesněno)

Pozn.: Slepé pivní degustace se mohou zúčastnit všichni, kdož vloží startovné v podobě jednoho lahvového piva. Věková hranice je limitována pouze kojenci!!!!

motto akce: „Je lepší mít kocovinu, než-li sportovinu!“

Srdečně Vás zveme

za tým organizátorů
Nindža Marča