Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

"Pili jsme a budem" motto

 

Koncert Bez Hranic

20.6.2009 Jihlava - Masarykovo náměstí

Hned druhý den po "Dni Ježka" pokračovalo jihlavské Havíření a to konkrétně velkým koncertem bez hranic na Masarykově náměstí v Jihlavě. Tentokrát jsem vyrazil na tuto nevšední akci s Jájou a těšili jsme se na dobrou muziku a pivečko.

Jája zvládla dvě jihlavské jedenáctky(rozuměj piva nikoliv 2 fotbalové týmy) již na utkání veteránů SK Buwol Metal vs. Sokol Zaječí. Tentokrát však měla stříbrná 11 jinou chuť než na ostatních domácích zápasech. Marně jsem se snažili dopídit, zda je to jiné pivo, jný stupeń nebo je to jindy víc ředěné:)

Po příjezdu do Jihlavy asi po 19hodině jsme vyrazili na průkzkum terénu teda náměstí. Ihned nás zlákal velký stan v barvách domácího pivovaru a tak jsem nelenili a hned si šupli do fronty na pivčo. Točila se zde jihlavská desítka(20Kč?) a jedenáctka (25Kč). Jako řidič jsem byl zklamán, jelikož jsem čekal, že budou mít stejně jako v pivovaru o den dřív i nealko pivo. Vzhledem k tomu, že byla zima, Jája neměla chuť a já řídil skončili jsme u toho to výsledku:

Jája - jedenáctka Ježek 1kousek
Já - desítka Ježek 1kousek

Nutno podotknout, že se v okolních stáncích dalo koupit i pivo značky Gambrinus a Radegast(to jsem vysledoval).